ANKIETA w sprawie opracowania dokumentu Strategia Rozwoju Gminy Krzywcza na lata 2021–2030

Szanowni Państwo!

Strategia rozwoju gminy jest dokumentem określającym kierunki i obszary rozwoju Gminy, jakie stawiać będą przed sobą władze lokalne przez najbliższe kilka lat. Strategia stanowi całościową koncepcję zarządzania rozwojem Gminy i jest elementem dopełniającym funkcjonowanie i zrównoważony rozwój danego obszaru. Planowanie strategiczne jest jednym z wyznaczników poprawnego zarządzania gminą, co w dalszym etapie przekłada się na rozwój lokalny. Strategia ma za zadanie przede wszystkim eliminować istniejące bariery, na rzecz wykorzystywania lokalnych atutów, w konsekwencji prowadzić do poprawy życia mieszkańców gminy Krzywcza!

W związku z tym prosimy Państwa o uzupełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY, która posłuży przygotowaniu istotnych dokumentów dla naszej gminy.

Zwracamy się z prośbą o pobranie załączonej ankiety, wypełnienie jej oraz przesłanie w formie skanu lub zdjęcia na adres email: zwojta@krzywcza.pl lub złożenie na dzienniku podawczym
w Urzędzie Gminy Krzywcza do dnia 09 kwietnia 2021 r.

Ankietę można również uzupełnić poprzez specjalny link, dzięki czemu mają Państwo możliwość wypełnienia anonimowej ankiety bezpiecznie w swoim domu. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Wystarczy kliknąć w link, odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć „wyślij”.

link do internetowej wersji ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdI3Z_tGTwGAaPmd0EzHK2RYHshEoGpbOdD9I4k010ZdQ-6A/viewform?usp=sf_link
Podmiot publikującyUrząd Gminy Krzywcza
WytworzyłKlimko Mieczysław 2021-03-16
PublikującyKlimko Mieczysław 2021-03-16 11:47:19
Data wygaśnięcia: Klimko Mieczysław 2021-06-30